Niniejszy serwis internetowy, wykorzystuje pliki cookies. Jeśli kontynuujesz korzystanie z serwisu, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.


Umowy

Na dźwięk słowa „kryzys” nie jednemu włos jeży się na głowie, a wielu obok lęku odczuwa również całkiem uzasadnione obawy o dalszy rozwój wypadków. Dlaczego? Powodem jest brak przygotowania…

Umowy
Lenistwo i pośpiech dobrze robią na ufność… Im bardziej nam się nie chce, tym ufniejsi się stajemy, a później…

Cichy zlodziej 900x225 

Jednym z poważniejszych zagrożeń świata finansów osobistych, jakiemu przychodzi nam stawiać czoła jest inflacja. Z pewnością nieraz słyszałeś ten termin w radiu czy telewizji i teraz zastanawiasz się co takiego mogę Ci powiedzieć o inflacji, czego jeszcze nie wiesz lub nie usłyszałeś w wypowiedziach ekspertów na temat poziomu wskaźnika inflacji w ostatnim czasie? Być może nic, ale czy naprawdę stać Cię na to, żeby ryzykować swoje oszczędności dla tych dwóch czy trzech minut, które zyskasz?

Einstein 150x240Z pewnością słyszałeś o Piramidzie Cheopsa, Wiszących ogrodach Semiramidy w Babilonie, Świątyni Artemidy w Efezie, Posągu Zeusa w Olimpii, Mauzoleum w Halikarnasie, Kolosie Rodyjskim oraz Latarni morskiej w Faros – cudach starożytnego świata. Naliczyłeś tylko siedem?! Co więc jest ósmym cudem świata?

Jedno z najbardziej interesujących zjawisk, jakiego można doświadczyć w trakcie inwestowania, które polega na zmuszeniu Twoich pieniędzy do pracy na Twoją korzyść w postaci odsetek. Brzmi podejrzanie? Niewiarygodnie? Nie zaprzeczam! Wszystko, czego potrzebujesz do zrozumienia tego zjawiska znajdziesz w nagraniu poniżej. Obejrzyj i dowiedz się czym jest procent składany.

Nie wiem czy miałeś kiedykolwiek czas na zastanowienie się nad poziomem Swojej wiedzy finansowej. Jeśli tak to zastanawiam mnie jak ją oceniasz. Pomyśli chwilę i odpowiedz sobie do której grupy należysz: