Niniejszy serwis internetowy, wykorzystuje pliki cookies. Jeśli kontynuujesz korzystanie z serwisu, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.


Mądry Polak po szkodzie? Tylko wtedy, kiedy podejmuje nieprzemyślane decyzje!

Kiedy na horyzoncie pojawiają się wyzwania finansowe (problemy lub ważne decyzje) większość ludzi kieruje się jedną z dwóch dróg.

Pierwsza: ambicja nie pozwala im o tym mówić i sami chcą się zająć się tematem od A do Z. Jaki jest problem z tym podejściem? Najlepiej wyjaśnia go powiedzenie Alberta Einsteina “Nie możemy rozwiązywać problemów, używając takiego samego schematu myślowego, jakim posługiwaliśmy się w trakcie ich pojawienia się”. Odnosząc to do życia, osoba, której brakuje pieniędzy, sama może mieć duży problem z poprawą swojej sytuacji.

Druga droga to rozmowy z niewłaściwymi osobami. Pytamy się bliskich, znajomych lub ludzi, którzy według nas mogą coś wiedzieć. Niestety ponownie jak w powiedzeniu… “Dobrymi radami piekło jest wybrukowane”. Dlaczego tak rzadko kierujemy pytania do kompetentnych osób?

Przecież rozmowa o finansach lub ich braku to żaden wstyd. Nie ma sensu podnosić sobie poziomu stresu i samemu, po omacku szukać wyjścia z sytuacji. Zadanie pytania właściwej osobie często pozwala oszczędzić nam mnóstwo czasu i pieniędzy!

Podczas konsultacji pomogę Ci znaleźć odpowiedzi na trapiące pytania.

Dopasowanie do Twoich wyzwań
Cała nasza konsultacja będzie skupiona wyłącznie na Twoich pytaniach i wyzwaniach. Nie będziemy poruszać zbędnych tematów.

Oszczędność pieniędzy
Inwestycja w konsultację to kwota, która zwróci Ci się bardzo szybko, gdy oszczędzisz lub zarobisz, dzięki uzyskanym odpowiedziom i nowej wiedzy.

Oszczędność czasu
To także oszczędność czasu, bo w godzinę dowiesz się najważniejszych rzeczy, zamiast robić wielodniowy research na własną rękę.

Użyteczne informacje
Nie będzie wykładów o historii ekonomii, przekażę Ci wyłącznie konkretne i niezbędne informacje dla zrozumienia Twojego zagadnienia.

Jestem obiektywny
Nie współpracuję z żadną instytucją finansową, dlatego nie mam żadnego interesu w decyzji, jaką podejmiesz i mogę obiektywnie podejść do Twoich spraw.

Bezstronność
Moje spojrzenie na Twoje wyzwania jest wolne od emocji, co pozwala mi spojrzeć na pełen obraz i pokazać Ci więcej perspektyw.

W jakich okolicznościach najczęściej konsultują się ze mną moi klienci?

• Planowanie finansów i wyznaczanie celów.
• Tworzenie budżetu domowego.
• Szukanie oszczędności.
• Podejmowanie decyzji o inwestycji.
• Wyjaśnienie niezrozumiałych decyzji w umowach.
• Kłopoty ze zrozumieniem instrumentów finansowych.
• Ocena zasadności inwestycji.
• Wybór ofert handlowych.
• Zarządzanie i racjonalne wydawanie pieniędzy.
• Unikanie problemów.
• Wybór ofert handlowych.
• Osiągnięcie równowagi finansowej.


“Gdybym wtedy wiedział to, co teraz...”

To kolejne zdanie, jakie powtarzają ludzie i wiem, że Ty też je znasz. Nie mówię, że po każdej decyzji, gdybasz, co by było, ale na pewno miewasz takie myśli. Cóż, nie możemy przewidzieć przyszłości, ale możemy zrobić coś innego.

Zanim podejmiesz decyzję, możemy ocenić konsekwencje i przewidzieć potencjalne scenariusze wydarzeń. Dzięki mojemu doświadczeniu możemy nadać im dużo bardziej realnego kształtu i nie wpadniemy w pułapkę optymistycznego myślenia o przyszłości, które jest odpowiedzialne za wiele błędnych decyzji.

Wiem, jak działają instrumenty finansowe, jak ludzie się z nimi obchodzą oraz widzę, jakie ekonomiczne zmiany zachodzą na świecie. Dlatego jestem w stanie pokazać Ci wiele istotnych aspektów Twojej decyzji, których Ty możesz nie zauważać.

Dlatego dzięki konsultacjom ze mną możesz:

• Uniknąć podjęcia kosztownych decyzji.
• Wybrać najlepsze opcje z dostępnych produktów finansowych.
• Podjąć decyzje, które z największym prawdopodobieństwem przyniosą Ci spodziewane korzyści.
• Zaplanować realne cele finansowe i dowiedzieć się, jak je osiągnąć.
• Zmienić dotychczasowe nawyki, aby bardziej racjonalnie zarządzać pieniędzmi.

Łukasz Koclęga - niezależny korepetytor finansowy

Nazywam się Łukasz Koclęga. Od czasów studiów zgłębiam świat finansów. W swojej karierze współpracowałem z kilkoma firmami oferującymi produkty finansowe, aby finalnie zostać korepetytorem finansowym, który realnie pomaga ludziom poprawić swoją sytuację materialną, zamiast proponować kolejny kredyt lub produkt inwestycyjny.

Na co dzień, od 10 lat, jestem kupcem w dużej międzynarodowej firmie, gdzie operując na kwotach milionów złotych, podejmuję decyzje o zakupach, szukam oszczędności, wyznaczam budżety, negocjuję kontrakty, obcuję z prawnikami i pilnuję opłacalności przedsięwzięć.

Świat finansów to moja pasja. Nigdy mnie nie nudzi kolejna książka poświęcona tematyce związanej z finansami czy ekonomią, a matematyka i zależności między liczbami to dla mnie naturalny sposób myślenia o świecie. Jednak zawsze między cyframi widzę ludzi i ich wyzwania, w których mogę im pomóc.

Skąd pewność, że wiem, co robię?!

Ze względu na poufny charakter mojej pracy (pieniądze to niestety temat tabu), nie mogę podzielić się z Tobą efektami mojej pracy z klientami i biznesami. Jednak mogę przedstawić Ci kilka faktów na mój temat.
• W mojej bibliotece znajduje się kilkadziesiąt książek o finansach, z których wyciągnąłem cenne wnioski.
• Stworzyłem 6 produktów nt. poprawy sytuacji finansowej.
• Pracowałem w instytucjach oferujących produkty finansowe i wiem, w jaki sposób działają.
• Każdego dnia w swojej pracy podejmuję decyzje, które mają wpływ na finanse firmy. Płacą mi już za to od 10 lat, więc to chyba świadczy, że posiadam jakąś wiedzę w tym obszarze.

1 godzina konsultacji ze mną to tylko 200 zł!
Zarezerwuj swoją konsultację. Dokonaj wpłaty na konto

Każdy w życiu podejmuje decyzje finansowe o wartości dziesiątek lub setek tysięcy złotych, a część z nas decyduje także o milionach. Nie sądzisz, że przy tak wysokiej stawce, warto zainwestować 200 zł i poradzić się fachowca, aby poznać jego niezależną opinię?

Zastanów się, jak szybko ta kwota zwróci Ci się, jeżeli oszczędzisz pieniądze, zarobisz je lub unikniesz ich straty? Lub pomyśl ile warte jest Twoje zdrowie, niszczone przez stres, gdy masz trudny orzech do zgryzienia?

Bądź mądrym Polakiem, zanim podejmiesz decyzję!

Dobre rady od nieodpowiednich osób lub opór przed rozmową nt. pieniędzy niestety nie poprawią Twojej sytuacji finansowej. Jeżeli chcesz uniknąć kosztownych błędów i podjąć lepszą decyzję lub chcesz zmienić swoje nawyki związane z pieniędzmi, skonsultuj się ze mną. Moje doświadczenie zwiększy Twoje na osiągnięcie pożądanych rezultatów.

Wykorzystaj możliwość zadania pytań ekspertowi, aby poprawić swoją sytuację finansową i zamów konsultację.

Często zadawane pytania:

Ile trwa konsultacja?
Standardowo 1 godzinę.

W jakiej formie odbywa się konsultacja?
Rozmawiamy przez komunikator Skype.

Co wydarzy się po opłaceniu konsultacji?
Po opłaceniu konsultacji wyślij wiadomość na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. i opisz w niej tematy, jakie chcesz omówić. W odpowiedzi otrzymasz propozycję terminów naszej rozmowy.

Co jeżeli mój temat nie będzie kwalifikował się na konsultację?
Jeżeli nie będę w stanie pomóc Ci z Twoim wyzwaniem otrzymasz zwrot pieniędzy.

Czym są konsultacje finansowe?
Konsultacja finansowa to niezależna usługa o charakterze doradczym, polegająca na dostarczaniu rzetelnych i obiektywnych informacji na wybrany temat z dziedziny szerokorozumianych finansów. W odróżnieniu od doradztwa finansowego oraz inwestycyjnego rolą konsultacji finansowych nie jest przekonanie do określonego rozwiązania lub produktu, ale dostarczenie mu jak największej liczby faktów umożliwiających samodzielne podjęcie świadomej decyzji.

Czego możesz oczekiwać od korepetytora finansowego?
Korepetytor finansowy jest obiektywnym ekspertem, którego podstawowym zadaniem jest udzielanie rzetelnych i wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania. Jako specjalista niezależny, a więc niezwiązany z żadną instytucją finansową, korepetytor finansowy nie zajmuje się sprzedażą produktów finansowych. Jego rola ogranicza się do świadczenia usług doradczych w konkretnych sytuacjach, z którymi zwracają się do niego jego klienci.

Kiedy warto skorzystać z pomocy korepetytora finansowego?
Z wiedzy i doświadczeń korepetytora finansowego warto korzystać za każdym razem, kiedy w naszym życiu pojawiają się wątpliwości dotyczące pieniędzy. Niezależnie od tego czy mamy problem z zdefiniowaniem celów finansowych, opanowaniem budżetu domowego, oszczędzaniem, wyborem najkorzystniejszego produktu finansowego, zwracając się do korepetytora finansowego zawsze możemy liczyć na fachową i rzetelną pomoc, dzięki której sami podejmiemy właściwą decyzję lub dokonamy najlepszego wyboru. Ponadto korepetytor finansowy pomoże w wyjaśnieniu niezrozumiałych zapisów, które zamieszczone są w umowach produktów finansowych.

 

Wykorzystaj możliwość zadania pytań ekspertowi i dokonaj płatności.