Niniejszy serwis internetowy, wykorzystuje pliki cookies. Jeśli kontynuujesz korzystanie z serwisu, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.


Kalkulator 900x225

Decydując się na kredyt warto wiedzieć, w jakim stopniu jego spłata obciąży nasze finanse osobiste. Samodzielne obliczanie wysokości raty kredytu może być mozolne i trudne. Dlatego dzisiaj chciałbym Ci zaprezentować prosty kalkulator, który umożliwia szybkie i łatwe obliczanie wysokości raty kredytowej. Jego główną zaletą jest to, że umożliwia wyliczenie wysokości raty w okresie karencji, jak również w trakcie spłacania raty kapitałowo-odsetkowej. Możesz z niego korzystać planując wzięcie kredytu lub zrefinansowanie aktualnie posiadanego kredytu. Obliczając wysokość miesięcznej raty pamiętaj również o pozostałych kosztach, które zostały dokładnie omówione w poradniku o kredytach „Hipoteka po ludzku”.


Krótki instruktaż działania kalkulatora i opis jego możliwości znajdziesz w nagraniu poniżej. Obejrzyj, pobierz kalkulator podając swój adres mailowy, wypróbuj i podziel się swoją opinią! Czekam na Twój komentarz!