Niniejszy serwis internetowy, wykorzystuje pliki cookies. Jeśli kontynuujesz korzystanie z serwisu, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.

Fundusz otwart 900x225

Nie przesadzę jeśli powiem, że współcześnie jedną z najpopularniejszych form inwestowania wolnych środków pieniężnych są inwestycje w otwarte i zamknięte fundusze inwestycyjne. Niestety wielu inwestorów nie zdaje sobie sprawy z szans i zagrożeń, jakie niesie z sobą uczestnictwo w funduszu oraz konieczności podejmowania świadomych decyzji inwestycyjnych opartych na skrupulatnej obserwacji wyników osiąganych przez fundusz w dłuższej perspektywie czasu. Dlatego tak wielu inwestorów kończy swoją przygodę z funduszami inwestycyjnymi na minusie.

Odpowiedzi na pytania czym jest otwarty fundusz inwestycyjny i co odróżnia go od funduszu zamkniętego oraz w który z funduszy warto inwestować wolne środki i jak to robić z głową znajdziesz w nagraniu poniżej. W przypadku chęci uzyskania informacji co to jest fundusz ETF zapraszam do zapoznania się z oddzielnym wpisem. Jeśli w trakcie oglądania nagrania będziesz miał pytania lub wątpliwości zanotuj je i skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Tymczasem życzę przyjemnego oglądania!