Niniejszy serwis internetowy, wykorzystuje pliki cookies. Jeśli kontynuujesz korzystanie z serwisu, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.


Spekulacja

 

Szybkie pomnażanie oszczędności zgromadzonych w pocie i znoju jest marzeniem niejednego inwestora. Co gorsza, nie jeden ulega złudzeniu, że może to marzenie spełnić i to bez większego trudu. A stąd już prosta droga do osiągnięcia… straty.

Kodeks

Wydaje się, że na temat inwestowania praktycznie wszystko zostało już powiedziane lub napisane. A skoro tak, to dlaczego początkujący inwestorzy wciąż popełniają podstawowe błędy?

koszyk 900x275

Fundusze typu Exchange Traded Funds potocznie zwane ETF, wciąż jeszcze nie cieszą się taką popularnością wśród polskich inwestorów jak otwarte fundusze inwestycyjne. Nie zmienia to jednak faktu, że umożliwiają one inwestowanie wolnych środków finansowych i osiąganie zysków. Dlatego ten artykuł postanowiłem poświęcić właśnie im. Ciekawi Cię, czym różnią się ETF-y od otwartych funduszy inwestycyjnych i w jaki sposób możesz rozpocząć inwestowanie za ich pomocą?

Marzenie 900x225

Tym razem zamiast do obejrzenia nagrania zachęcam Cię do przeczytania krótkiego artykułu na temat marzeń. W tym wpisie chciałbym Ci powiedzieć o krokach, jakie należy poczynić, aby spełnić marzenie, do którego realizacji potrzebne są pieniądze – te same, których jeszcze nie posiadasz i może nie bardzo wiesz jak zdobyć.

OdPucybutaDoMilionera 900x225

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy opinie. Niezależnie od tego, czy dyskusja dotyczy służby zdrowia, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, czy prognozy pogody zawsze mamy swoje zdanie i z jakiś powodów niewiele interesuje nas to, co na ten temat mają do powiedzenia inni. To samo dotyczy poglądów odnośnie inwestowania za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych otwartych i zamkniętych. Jeżeli masz dosyć wysłuchiwania subiektywnych opinii i dla odmiany chciałbyś zasięgnąć trochę rzetelnej wiedzy na ten temat zapraszam Cię do obejrzenia poniższego nagrania!